• banner-small-pl.png

Klimatyzacja pojazdów

Thermo Technica posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu, serwisowania i napraw układów klimatyzacji w pojazdach. Prowadzimy sprzedaż i montaż klimatyzacji w pojazdach do przewozu osób, maszynach budowlanych i specjalistycznych. W swojej ofercie posiadamy klimatyzacje Eberspaecher Sutrak, Konvekta, Webasto, Diavia, Aurora.

W pełnym zakresie serwisujemy i naprawiamy klimatyzacje samochodów osobowych. Wykonujemy wymiany uszkodzonych elementów (skraplacz, parownik, sprężarka, zawory), dezynfekcje układów klimatyzacji metodą chemiczną i ozonowania, kontrolę wydajności, szczelności, napełnienia układów czynnikiem.

Thermo Technica posiada autoryzację firmy Eberspaecher Sutrak co pozwala nam na wykonywanie gwarancyjnych i pogwarancyjnych napraw klimatyzacji tego producenta w oparciu o oryginalne części zamienne i technologie napraw. Od 4 lat jesteśmy głównym dostawcą usług serwisowych w zakresie klimatyzacji autobusowej w szczecińskich i polickich autobusach marki Solaris oraz pozostałych autobusów komunikacji miejskiej naszego miasta.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych.

sprzedaż części zamiennych              sprzedaż części zamiennych

Copyright 2013 Thermo Technica | Zaloguj się
projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej