• banner-small-pl.png

O firmie

Thermo Technica jest firmą zajmującą się sprzedażą, montażem, naprawami, serwisowaniem samochodowych agregatów chłodniczych, ogrzewań postojowych oraz klimatyzacji każdego rodzaju urządzeń i pojazdów. Naprawimy samochodowy agregat chłodniczy każdej marki. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Carrier Transicold światowego lidera w produkcji samochodowych agregatów chłodniczych. Posiadamy autoryzację firm Webasto, Eberspaecher, Sutrak, wiodących marek w produkcji ogrzewań postojowych i klimatyzacji do pojazdów. 

Firma Thermo Technica posiada wyszkolony i certyfikowany personel techniczny oraz jako przedsiębiorstwo jest certyfikowana jednostką spełniającą wymogi ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (F-gazy).

Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie wydawania kart urządzeń, dokonywania okresowych przeglądów pod katem szczelności urządzeń oraz wszelkich czynności konserwacyjno- naprawczych sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego w pojazdach i urządzeniach stacjonarnych.

W naszej ofercie znajdziecie Panstwo urządzenia chłodnicze, grzewcze, klimatyzacyjne optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb. Dobieramy agregaty chłodnicze, ogrzewania i klimatyzacje zgodnie z wymogami jakie stanowią przepisy o kontroli temperatury przewożonego ładunku oraz spełniające normy ogrzewań oraz klimatyzacji pojazdów.

Wykonujemy montaże klimatyzacji w pojazdach specjalistycznych tj. koparki, spychacze, ładowarki itp. Naprawy wykonywane w naszej firmie oparte są o oryginalne części zamienne rekomendowane przez producentów, oraz o zamienniki, które znajdują swoich odbiorców ze względu na konkurencyjną cenę.

Siedziba naszej firmy

SZANOWNI PAŃSTWO

Działając w imieniu własnym pragnę poinformować Państwa iż z dniem 01.09.2013 r. Firma FROST SERWIS Krzysztof Jakubiec zmieni swoją nazwę na:

THERMO TECHNICA Krzysztof Jakubiec.

Pozostałe dane firmy tj. NIP, REGON, DANE ADRESOWE, NR. RACHUNKÓW pozostają bez zmian.

Zmiana nazwy ma na celu wyeliminowanie zaistniałych w przeszłości pomyłek i identyfikowaniu nas z innymi podmiotami działającymi w tej samej branży mającymi podobną nazwę.

Bardzo proszę o aktualizacje nazwy w Państwa bazie danych.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Jakubiec

tekst
Copyright 2013 Thermo Technica | Zaloguj się
projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej