• banner-small-pl.png

Ogrzewania postojowe

Niezależne od silnika ogrzewanie postojowe to w chwili obecnej nieodzowne wyposażenie każdego pojazdu do przewozu osób, autobusu, busu, kabiny samochodu ciężarowego czy maszyny budowlanej.

Wyjątkowym zainteresowaniem cieszy się również niezależne ogrzewanie do samochodów osobowych, pozwalające uzyskać wysoki komfort już przed uruchomieniem silnika, oszczędność czsu potrzebnego na odśnieżanie pojazdu, paliwa i jednostki napędowej oraz poprawić bezpieczeństwo w okresach zimowego użytkowania pojazdu.

Standardowym wyposażeniem każdego campera, przyczepy campingowej jest niezależne ogrzewanie gazowe firmy Truma, niemieckiego producenta ogrzewań gazowych, które znajdują również zastosowanie w kabinach aut ciężarowych.

Thermo Technica jest autoryzowanym serwisem Eberspaecher i Webasto, światowych liderów w produkcji niezależnych ogrzewań postojowych. Sprzedajemy, montujemy, serwisujemy, naprawiamy ogrzewania przeznaczone do kabin samochodów ciężarowych, busów, autobusów, maszyn budowlanych i przemysłowych, samochodów osobowych, jachtów, łodzi.

W ofercie posiadamy każdy rodzaj ogrzewania powietrznego, wodnego i gazowego. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych do ogrzewań.

Copyright 2013 Thermo Technica | Zaloguj się
projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej